Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dell záruka

Je záruka 3 roky NBD - zahájení opravy následující pracovní den na adrese zákazníka to samé jako 3Y Basic Onsite Service? Lze někde najít bližší popis záruk počítačů Dell v češtině? Nebo jsme tak minoritní trh, že se neobtěžují informace o možnostech a podmínkách záruk lokalizovat? Jaké máte zkušenosti s Dell standardní zárukou a tzv. Pro Support? Liší se podmíny záruk pro řady Inspiron, Vostro a Latitude? Děkuji.

Onsite service by měla být rovna NBD.
Čeština - proč? ::) I stránky Dellu je vhodné navštěvovat v US verzi, ta česká je beznadějně zastaralá.

Rozdíl Support vs. ProSupport je v tom, že u Supportu je na lince Polák a diagnostiku si musíš dělat sám (u jednodušších zásahů pak i samoservis - jen ti pošlou náhradní díl), prosupport by měl být český a erudovanější, taky by měli posílat schopnější techniky.

Obecně platí, že čím vyšší řada, tím je defaultně i vyšší záruka, ale to nemusí být pravidlem, lepší support se dá dokoupit, popř. dealer už může mít lepší support předkonfigurovaný.