Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto need hromadný download YT knihovny

ahoj,
mám novou rybičku a pokaždé když se tu na něco ptám dostanu lock naposled s tim že se mám zeptat znova a normalně
karel to tu drtil už 2009 je to tvrdej spekulant

mám youtube knihovnu na youtube.com, jako archiv jestli tomu říkáš oblíbený nebo nějak podobně

potřebuju intalačku,
takže program for wokna, klidně free nebo rovnou bezpečný download link, na program o kterém víš že bezpečně stáhne celou složku v knihovně

320 kvality plís

Bezobsazne vlakno, zamykam (fleg)

loading...

dobře pod tim odkazem je istalačka jejiž proklikávání ke stahování vypadá důvěryhodně tak sem ji stahnul instaluju a ted mi to nabizi fuknce který instalovat , takže moje otazka který zrušit a kterou zakliknout aby šel hromadný download yt knihovny , convert do mp3(zvuk, rap) ..tam mimochodem nevidim v nabidce

na tomto nezáleží to je zašifrovaný zoznam odkazov na stiahnutie, to nepotrebuješ,
konvertovať do mp3 to nevie, ale vie to vytiahnuť zvuk z videa v m4a (zvuk z mp4 bez videa), aac a ogg minimálne prvé 2 z toho sa dajú prehrať aj v mobile.

hromadné sťahovanie funguje tak že si otvoríš zoznam v prehliadači okopíruješ adresu, a vložíš ju v jdownloaderi do zachytávača odkazov (dole tlačidlo + pridať nové odkazy).
ono sa to opýta či chceš skontrolovať stránku na odkazy a potom mu chvílku trvá kým ich všetky nájde.
potom vľavo odškrtneš čo nechceš sťahovať (napr video obrázky text) a hore spustíš sťahovanie [|> ]

Tohle neni odpoved na dotaz: Nereaguj, dekuji.

Pro moderatory:

Pres svou neurvalost dostal tazatel relevantni odpoved od uzivatele lmik. JDownloader to co chce opravdu umi. Misto podekovani se lmikovi stejne dostalo nejakejch blbejch kecu. Navrhuji a doporucuji teda vlakno uzamknout, bez tak zadnou odpoved nechtel a zase jenom provokuje.