Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto need hromadný download YT knihovny

ahoj,
mám novou rybičku a pokaždé když se tu na něco ptám dostanu lock naposled s tim že se mám zeptat znova a normalně
karel to tu drtil už 2009 je to tvrdej spekulant

mám youtube knihovnu na youtube.com, jako archiv jestli tomu říkáš oblíbený nebo nějak podobně

potřebuju intalačku,
takže program for wokna, klidně free nebo rovnou bezpečný download link, na program o kterém víš že bezpečně stáhne celou složku v knihovně

320 kvality plís

Bezobsazne vlakno, zamykam (fleg)

loading...

jmenuje se to youtube by click.. stáhni někde craknutou verzi protoze jinak je to placený a free jde stahovat jen po jednou, koupenym muzes stahovat celou knihovnu, vlozit odkaz celé knihovny...nebo staci hudby v knihovne a ono se te to zepta na stazeni dany hudby nebo cele knihovny...bomba program...jiny takovy sem nenasel..pouzivam

Pomineme-li, že kurvíš češtinu (kterou neovládáš) a vkládáš do ní angličtinu (kterou neovládáš), není žádný důvod k zamknutí. Pokuds teda nebyl sprostý či se neodchýlil od zaměření PC Poradny. Na tvou otázku ale odpověď nemám :-).

pod tim odkazem je ale verze ktera nabizi download po jednom, pak se za něco platí ale nepíšou tam mezi funkcema ktery priplkatis ze by slo neco stahovat najednou, kdyz u free verze pišou stahovaní jen po jednom, mohli by u placeny verze napsat funkci stahovani najednou

Až budu dědeček babicko a budu mit navíc love na new komp tak můžu stahovat po jednom z yt online sosáku. Tam pořád něco sdilis do toho sou reklamy a bullshitzz nějakej sem měl online ale na všechny z knihovny to šlo jen s low kvality, to by ani moc nevadilo takže z toho cocpozaduji za program vyrazuji 320 kvality ale už bych ten global download st online nenašel a vy víte taky piču že ste jen zasrany komentatori jako sablona prispevku od yt poroty

tak som si všimol, že odkedy som to inštaloval už nemajú portable verziu a inštalátor obsahuje nejaký sw navyše (opera a nejaký antivírus alebo čo to bolo)
a odkaz som sem dal preto, že to hromadné sťahovanie youtube vie.

edit:

ak stiahneš veriu "java other" tak to bude bez toho (vypnutelného) bordelu v inštalačke. len treba mať dopredu nainštalovanú javu.

dobře pod tim odkazem je istalačka jejiž proklikávání ke stahování vypadá důvěryhodně tak sem ji stahnul instaluju a ted mi to nabizi fuknce který instalovat , takže moje otazka který zrušit a kterou zakliknout aby šel hromadný download yt knihovny , convert do mp3(zvuk, rap) ..tam mimochodem nevidim v nabidce

na tomto nezáleží to je zašifrovaný zoznam odkazov na stiahnutie, to nepotrebuješ,
konvertovať do mp3 to nevie, ale vie to vytiahnuť zvuk z videa v m4a (zvuk z mp4 bez videa), aac a ogg minimálne prvé 2 z toho sa dajú prehrať aj v mobile.

hromadné sťahovanie funguje tak že si otvoríš zoznam v prehliadači okopíruješ adresu, a vložíš ju v jdownloaderi do zachytávača odkazov (dole tlačidlo + pridať nové odkazy).
ono sa to opýta či chceš skontrolovať stránku na odkazy a potom mu chvílku trvá kým ich všetky nájde.
potom vľavo odškrtneš čo nechceš sťahovať (napr video obrázky text) a hore spustíš sťahovanie [|> ]

Tohle neni odpoved na dotaz: Nereaguj, dekuji.

Pro moderatory:

Pres svou neurvalost dostal tazatel relevantni odpoved od uzivatele lmik. JDownloader to co chce opravdu umi. Misto podekovani se lmikovi stejne dostalo nejakejch blbejch kecu. Navrhuji a doporucuji teda vlakno uzamknout, bez tak zadnou odpoved nechtel a zase jenom provokuje.

Muj minulej topic co dostal lock bylo tema akutniho hw/sw problemu ohrozujici život nového pc z bazose... X predator asi osm větráku a svítí jak hulk akorat někdy zacne vrcet ta bedna jako asi ten zdroj pokud kabel co de do skrine,tak v tom místě je zdroj? Začne vrcet někdy, občas po dlouhý době, hrát s high latenci je pro hw skříně špatné?

jo tuhle fylozofiji o gramatice nebo popisu problemu, ovšedm.. zabalenem v nevkusném, hloupém, urážejícím, málokdy však konstruktivním a chytrým podtextu potřebuje většina z vás zduraznit u každého tématu málokdy však k tématu

Muj minulej topic co dostal lock bylo tema akutniho hw/sw problemu ohrozujici život nového pc z bazose... X predator asi osm větráku a svítí jak hulk akorat někdy zacne vrcet ta bedna jako asi ten zdroj pokud kabel co de do skrine,tak v tom místě je zdroj? Začne vrcet někdy, občas po dlouhý době, hrát s high latenci je pro hw skříně špatné?

Tak si to rozebereme…
Že má bedna asi osm větráků je informace dost nepodstatná (maximálně ti mohu sdělit, že máš nejspíš úplně na hovno airflow - proudění chladicího vzduchu uvnitř skříně), stejně jako to, že jsou svítivé - nejsem zastáncem pouťových atrakcí, ale proti gustu…
Poznámka o "high latenci" pro "hw skříně" - to jsem trošku nepobral…
A to vrčení (to je asi ten hlavní popis problému) zezadu, nejspíš od zdroje - buď to dělá špatně zastrčený napájecí kabel (nemá dostatečný kontakt, proto jiskří - hrozí riziko vyhoření), nebo ventilátor ve zdroji při zvýšených otáčkách "škrtá" nejspíš o kabel, který k němu vede. Ale z toho popisu se fakt nedá usoudit, kde přesně může být chyba, a pokud se na každou doplňující otázku začneš štětit a urážet okolí, že tě nechápe, tak se nediv (a pokud i zapracuješ na jazyku, bude to jen plus)…