Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přenos WhatsApp z Windows na Android

Zdravím,

prosím o radu, jak přenést zálohu chatů z mobilu s Windows. Jediné, co mi jde, je lokální záloha, takže na SD kartě mám soubory calls.db, messages. db a settings.db

Na novém mobilu s Androidem nainstaluji WhatsApp, ověřím číslo a jsem vyzván k obnově zálohy s tím, že později to již nebude možné. Jenže nemám možnost zvolit, odkud se záloha má načíst a automaticky si to sahá na DriveGoogle.

Neznáte způsob, jak WA na Androidu vnutit lokální zálohu? Díky.

Ale ano, akurat ze na stare konverzacie som sa vykaslal...

Otazka este je, ci su tie subory co si skopiroval zasifrovane alebo nie. Ak si dobre pamatam tak nazvy suborov som mal sice citatelne ale ich obsah v telefone aj na pamatovke bol sifrovany.