Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem načo sú dobré programy na Obnovu omylom zmazaných dát

Dobrý deň,na nete sú platené aj zadarmo programy na Obnovu omylom zmazaných dát.Len nechápem jednej veci,načo sú dobré tieto programy.Napríklad dnes si stiahnem film,dokument uložím napr.na disk D.Potom ma napadne že pred týždňom som omylom odstránil nejaký dokument,film atď.z disku D.Si myslím a neviem možno sa mýlim ale žiadny program na obnovenie mi už tento film,súbor neobnový nezachráni,kedže som si dnes stiahol film a na disku došlo k prepisu dát.Takže je lepšie mať stiahnutý program na zálohovanie a obnovenie či už platený alebo zadara a pomocou neho obnoviť dáta
Změna kategorie, původně: Software (Kurt)
Žádná otázka, takže jen pokec. (Kurt)
Změna předmětu, původně: Info (Kurt)

... Takže je lepšie mať stiahnutý program na zálohovanie a obnovenie ...

Úplně nejlepší je předcházet situacím, kdy bys mohl takový SW použít - tj. zálohovat, zálohovat, zálohovat.
Pokud nezálohuješ, můžeš si přece takový SW stáhnout na jiném PC, a buď obnovovaný disk k tomuto PC připojit, nebo ten program hodit na bootovací fleshku, a zachraňovat z ní na svým PC.