Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vytížení disku 100% Win 8.1

Dobrý den, mám asi 2,5 roku starý notebook Acer a už nějakou dobu mě zlobí. Teď už to bohužel zašlo do extrému a nedá se s ním skoro nic dělat. Disk mi neustále ukazuje vytížení na 100% a pokaždé z jiného důvodu, nejčastěji za tím je proces "System". Děje se to i v nečinnosti bez sebemenší aktivity, občas si zapnu i hru a pár minut to jede, ale zase se to zasekne. Zkusil jsem už všechno čeho jsem jako laik schopen - disable Superfetch, BITS, Windows Search, Windows Update, zkontroloval jsem řadiče, pomocí MalwareBytes vymazal všechno co škodilo a stále nic nezabírá. Podle CrystalDiskInfo by měl být HDD v pořádku. Prosím poraďte mi už si vážně nevím rady :)

Už jsem psal že to nejvíce způsobuje proces System. Když zapnu prohlížeč nebo něco jiného na chvíli se to tam taky objeví jako hlavní zátěž, ale po chvilce je to zase System. Opravdu jsem zkusil všechno co jsem na různých poradnách našel.
V těch souborech se jako amatér nevyznám, každou chvíli to zatěžuje něco jiného.