Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zadny windows v PC sestavě?

Ahoj, chci si sestavit PC od CZC.cz, takže jsem tam dal procesor , grafickou kartu atd, ale nedal jsem tam windows, tak bych se chtěl zeptat, půjde mi to vůbec nastartovat? Jelikož si chci koupit aktivační Windows klíč z jiné stránky, tak jestli mi tam aspoň vyjede nějaké okýnko na napsání toho windows klíče a pak se mi to začne instalovat? Děkuju za odpověď.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Nenastartuje se ti to tak, abys měl nějaké okýnko, kam můžeš dát klíč. Maximálně se ti roztočí větráky, rozsvítí nějaká světýlka a dostaneš se tak nejdál do do BIOSu/UEFI.

Sežeň si nějaké instalačky na OS (ať už CD/DVD/USB flash) a nabootuj z nich, pak ti naskočí okýnko.

Pokud to nekoupíš rovnou jako instalačky, ale budeš odněkud stahovat, tak to pak musíš vypálit/nahrát na to medium. K tomu samozřejmě budeš potřebovat počítač s připojením k netu.

Pokud chces klic k Windows odjinud levneji, coz chapu, tak si musis po svy ose sehnat instalacni DVD nebo flashku s instalackou Windows. Z toho potom provedes instalaci Windows a az nakonec tam zadas ten aktivacni klic, ktery si koupis.

Takze ne, pocitac pouze prejede pres BIOS, jinak tam nic nebude a teda zadne "jen okenko", kde bys vyplnil aktivacni klic tam nebude.