Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reklamace monitoru (vadné pixeli)

Zdravím
Vlastním skoro 2roky monitor od znacky AOC Q2781PQ je to 2k monitor 27"

Při sledování filmů jsem si všiml vadných pixelů cca 20 červených a 20 barevných určitě bych našel více.Upřimne nejsou tolik vidět fakt se musí na ně zaměřit při černém pozadí .Záruku mám 3roky myslíte ,že reklamaci uznají? Viz foto ,fotil jsem vadný pixeli mikro čočkou přes mobil jinak to ani nejde . Udělal bych víc fotek,ale to by bylo asi 100 fotek :) díky za rady
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

záleží ako je definovaná záruka na vadné pixely/subpixely u konkrétneho výrobku a či sa jedná o vadné pixely/subpixely,ktoré sa ako vadné prejavujú stále,alebo len v určitom okamihu alebo kombinácii nejakého signálu,ktorý sa zobrazuje na monitore,pri testovaní v servise sa nemusia prejaviť,pokial sa objavujú občas a chyba nemusí byť uznaná........

to je pravda,ale když jsem si ještě navíc koupil záruku o 1rok déle,tak ty záruky by k něčemu měli být.Nemůžeš řešit boty vs elektroniku ..Měl jsem samsung galaxy s5 1,5roku starý.Po delším používání se mi vypálili pixely (duchy) třeba že na bílé barvě šlo vidět logo MS a další jiný loga a reklamaci uznali a displej dali nový.Tak by to mělo fungovat i u monitoru.A ještě jsem měl mobil od nějaký čínský značky s IPS displej tam bylo cca 20 vadných mikro pixelů a vrátili mi peníze.Musí to fungovat i po delší době používání od toho jsou záruky.. :)

A pokiaľ by to nešlo "okľukou" - skús to priamo na výrobcu - https://eu.aoc.com/en/service-contact.
Sami píšu: https://eu.aoc.com/en/warranty

We stand behind the quality of every monitor with a generous 3 years warranty. Within the warranty period, any AOC displays with manufacturing defects or faulty components will be repaired or replaced at no additional charge. In case of a missing proof of purchase (POP), the warranty period is considered to have started from the date of manufacturing indicated on the product or from the serial number of the product and will end after 39 months.

Ak nemáš doklad o zakúpení - tak až 39 mesiacov ti započítajú ako záruku.

Niekedy je toto rýchlejšie, ako cez obchod.