Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nula komentářů pod článkem.

Občas si někde zadiskutuji pod nějakým článkem. Ke vkládání příspěvků je vyžadováno připojit se na xychtoknihu, to udělám. Na mé stránce na XK je pak uvedeno, že můj komentář se někomu líbí nebo že na můj komentář někdo zareagoval, ale když se chci podívat, jak ty komentáře pokračují, tak tam najdu:
"Diskuse k článku 0 komentářů."

Třeba u toho článku:
https://1url.cz/QMuEu
jsem přičinil:

Když mne někdo bude lechtat, tak se tomu budu smát. Že by skutečně nějaký investigativní novinář vystartoval mezi připrchlíky (asi s tlumočníkem) a zjistil co si oni o tom bordelu myslí?

Ne, že by to bylo nějak důležité, ale je to zajímavé. Nebo ta diskuse pod články mizí jen u mne?

Od tebe a dalších to tak je. I nyní tady lžeš. Uveď mé urážky a nadávky a obratem udělám já výčet tvých oplzlých výroků. Jdem na to ? Ne aby jsi to zase zbaběle smazal. Sice jsem Prasakovi napsal,že zatím nebudu uvádět konkrétní nicky,ale jsi si o to řekl. Jak ? Zase hrubě.

Mě ne,to spíš toho podemnou. Jasně jsem mu dokázal,že je občas hulvát,leč (opět) nepochopil. Dojem máš,jak jinak špatný. Neodbočuji od jádra pudla a stojím si za svým,že jste k některým tazatelům neslušní (mírně řečeno,abych nebyl obviněn z urážení).

Ha ha ha! Že ty neodbočuješ od jádra pudla? Mistr kliček a vyhýbání se argumentům, takticky umlknuvší vždy, když by musel přiznat, že je tu mistrem vysíračem a prudičem? Kolikrát jsi se takticky odmlčel, aby ses neprovalil? Skoro pokaždý. Kážeš vodu, piješ víno. A ty tu budeš ukazovat, že jsme tu k některým tazatelům neslušní? A co tazatelé, ti mají výsostné právo srát na hlavu těm, kteří tady tu Poradnu drží pohromadě už 13 let, ti si musí vše nechat líbit?
Jsi jak Radek John, ten všem v politice kafral do toho, jak to dělají špatně. Ale když si k tomu pak čuchnul sám, měl z toho hlavu v péru a vcelku solidně pohořel. Zkus si taky založit poradnu a pak to udržuj slušné a prosté od trotlů a úchylů, poznáš to z druhé strany.