Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno vlastní font na webu

Jde nějak do web stránek dát textu font který by s zobrazil i těm kdo ho nemají?
Jako že by byl třeba na servru a když by ho uživatel co si prohlíží stránky neměl tak by se nějak stáhnul nebo něco..

Děkuju

Moc Vám děkuju všem.

Ještě bych tu měl něco když do externího stylopisu vložím:

a:link {color: #FF0000; text-decoration: none;}
a:visited {color: #00FF00; text-decoration: none;}

FF hned po načtení stránky ukazuje odkazy na které se nekliklo zeleně, když na odkaz kliknu a pak se vrátím zpět vidím odkaz červeně
IE to má uplně naopak tedy správně.