Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "výkonný" PC a sekají se hry

Zdravím, měl bych jednu otázku..jedná se o tuto sestavu:
Grafika: 1060 6GB GAMING X
CPU: Ryzen 1300x 3.8GHz (4 core)
ZK: Asus Prime A320M-K
RAM: Crucial 8GB DDR4 2400MHz
Zdroj: Fortron Hyper S 500

Jde o to, že s touhle sestavou mám skoro ve všech hrách docela problém s FPS. Vím, že to není bůhví jaký herní dělo, ale začínám teprve s hraním lepších her a nechtěl jsem hned kupovat PC za X desítek tisíc. Hraju např. PUBG na LOW 55-60fps..World Of Tanks skoro vše na minimum jen vyhlazování na Ultra a taky max 80fps, na více propracovaných mapách to padá i na 50-60fps. Podle videí na YT jsem si nějak nastavil v nVidia panelu GK, aby běžela líp, ale spíše bez úspěchu..zkoušel jsem pomocí MSi Afterburneru sledovat vytížená GK a CPU a jdou max do 60-70% výkonu. Jediná hra, co bere 100%/100% je GTA V na Ultra, fps stabilně 60+FPS, ale stejně je ten obraz né moc plynulý...
Kamarád má úplně stejnou sestavu kromě GK (má 1050Ti) a hry mu tam jedou opoznání plynuleji než mě a to mám lepší GK..WOT na na maximum detaily a pod 60fps mu to na žádné mapě nejde..ani v PUBG..
Další problém PC je, že ve hrách, když změním pohled, nebo v PUBG spadnu z letadla, jsou FPS chvíli třeba 20-30 a sekne se hra..
Bádal jsem po netu, ale nic moc jsem nenašel, čím by to mohlo být..teploty GK i CPU jsou při hraní normální (GK má v OC režimu max 70 a CPU do 65 stupňů).
Byl bych rád, kdyby mi někdo poradil, co s tím...jestli koupit něco lepšího nebo nějak trochu poradit, poučit, co nedávat k sobě apod. Díky všem předem za rady.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Při hraní nemám nikdy prohlížeč zapnutý..
RAM mi taky pár lidí říkalo, že jsou hlavně slabé.., že pro AMD aspoň 3000MHz, ale to už jsem tenhle PC měl..
Nicméně mi ještě PC blbne tak, že při zapínání prohlížeče jede CPU na 100% a seká se mi myš..není teda chyba někde s CPU? Není těch 2400MHz fakt málo a nezpomaluje to PC?

Ze je to RAM je az nepravdepodobné a uz vubec ne frekvenci, bud ovladace viz HOST vyse, nebo si projed PC proti skodné ten prohlizec by se tak chovat tedy nemel (tipoval bych ze pujde o nejaky zdroj skodné z nejaké stahle crackované hry nebo dirou na WEBu).
* Na CD nejsou ovladace aktualni, nové nejsou podminkou, ale mohou resit nekteré predeslé problémy.

2 moznost, jestli jsi provadel OC, tak zase vse vrat zpet na puvodni hodnoty.
*Jestli jsi pretacel kuprikladu RAM, tak zase frekvenci vrat na puvodni, takle misto vykonu si muzes spis zavarit na nestabilitu..

Všechny hry, co mám v PC jsou koupené nebo přes Steam, žádnou jsem na tomto PC ještě necrackoval.

Jinak overclock GK jsem dělal pouze přes Gaming App od nVidie, kde jsem jen překlikl na OC režim a RAM jsem netaktoval vůbec.