Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr herní podložky pod myš

Dobrý den, chci podložku pod mojí myš Logitech G203, ale mám dilema, zdali je v něčem lepší dražší podložka, například od Logitechu, Steelseries, a tak anebo tuto noname podložku. https://www.czc.cz/gembird-mp-game-l-podlozka-pod-mys-velikost-l/186682/produkt
Chci podložku něco okolo rozměrech 400 mm x 400 mm
Což tato splňuje, hraji Fortnite a jsem top 10 v Česku, takže výběr podložky je pro mě moc, ale nechci do toho dávat tolik peněz. Děkuji za všechny rady.

To je docela velka plocha, jinak bych ti doporucil ( az na par RGB mam skro vsechny vyzkosené, nekteré pouzivam dodnes jako Roccat Kanga) :
* Poddle toho, jestli preferujes mekci, nebo tvrdsi.

[Pohodli] :

• Roccat Taito
• Corsair Gaming MM200 / 300
• Jestli s podlozkou pod zapesti : "Razer Vespula" (oboustrana ale asi moc mala co ? nakych 300 na 250)

[Rychlost] :

• Razer Goliathus Speed (nemam vyzkousenou, neznam)
• SteelSeries QcK / mass (320x270-280) rychlost&pohodli
• Razer Destructor 2 (mozna spis pro presnost jako rychlost)

[Blyz k tvé velikosti] :

• Logitech G440 ( :i: vetsinou je pribalena zdarma k mysi)
• Corsair Gaming MM600 Aluminium
• Razer Goliathus Control (vubec neni spatna, pouzival jsem ji s MADCATZ R.A.T. 5 ), kdyby si z ni kocka neudelala pelisek tak ji mam dodnes.
• Roccat Taito 3 mm

[Ty co sviti (:-p) RGB] :

• Razer Firefly
• Corsair MM800 (350x260)

TiP ~SteelSeries QcK Heavy (450 x 400) 750Kc by mohla splnovat tvé kriteria urcite doporucuji se nad ni alespon pozastavit. Nevim zda-li jsi sponzorovany hrac, ale za min jak 700Kc si dovolit urcite muzes :-) Klasické SteelSeries QcK+ je stoji nakych 480Kc (450x400x2mm, látková)
* Kdyby jsi hledal nudly, tak urcite mrkni "HyperX Fury" ktera by te mohla zajimat ;-) , tak jako "Asus ROG Sheath", ale zde jsme uz na "900 x 400". jedna desitka podlozek ti asi vyber neulechcila, ale jestli hrajes tak vis, ze kazdy pouziva podlozku jinou a né jen kvuli mysi :-) Proto jsem si nedovolil predhodit jen jednu a oznacit ji za nejlepsi a jina neexituje, tedy az na tu SteelSeries QcK Heavy kterou urcite zkus !..

Bohužel nikdo o mně neví, protože nestreamuji. Nyní mám podložku Steelseries QCK, která se páře a jde na ní vidět dost šmouch a prachu. Chci se zeptat na tuto podložku, Dream Machines DM Pad, L. Ta Steelseries se mi líbí povrchem, chtěl bych, aby moje nová podložka byla taky taková, abych si nemusel měnit citlivost.

Nyní mám podložku Steelseries QCK, která se páře a jde na ní vidět dost šmouch a prachu. Chci se zeptat na tuto podložku, Dream Machines DM Pad, L. Ta Steelseries se mi líbí povrchem, chtěl bych, aby moje nová podložka byla taky taková, abych si nemusel měnit citlivost.

Prášit se bude na každou a párat se bude taky každá po čase když nebude obšitá ta co jsem psal ca po roce OK ani žádný čmouhy,předtím sem měl Ozone Ground Level S a ta po roce nevypadá moc dobře vzhledově řeba.Jinak ty cos postnul musíš zkusit sám si projeď komenty a recenze na YT,za mě teda teď ta Cougar Arena za dvě stovky nejlepší volba.:-)

Nyní mám podložku Steelseries QCK, která se páře a jde na ní vidět dost šmouch a prachu. Chci se zeptat na tuto podložku, Dream Machines DM Pad, L. Ta Steelseries se mi líbí povrchem, chtěl bych, aby moje nová podložka byla taky taková, abych si nemusel měnit citlivost.