Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr herní podložky pod myš

Dobrý den, chci podložku pod mojí myš Logitech G203, ale mám dilema, zdali je v něčem lepší dražší podložka, například od Logitechu, Steelseries, a tak anebo tuto noname podložku. https://www.czc.cz/gembird-mp-game-l-podlozka-pod-mys-velikost-l/186682/produkt
Chci podložku něco okolo rozměrech 400 mm x 400 mm
Což tato splňuje, hraji Fortnite a jsem top 10 v Česku, takže výběr podložky je pro mě moc, ale nechci do toho dávat tolik peněz. Děkuji za všechny rady.

Nyní mám podložku Steelseries QCK, která se páře a jde na ní vidět dost šmouch a prachu. Chci se zeptat na tuto podložku, Dream Machines DM Pad, L. Ta Steelseries se mi líbí povrchem, chtěl bych, aby moje nová podložka byla taky taková, abych si nemusel měnit citlivost.

Prášit se bude na každou a párat se bude taky každá po čase když nebude obšitá ta co jsem psal ca po roce OK ani žádný čmouhy,předtím sem měl Ozone Ground Level S a ta po roce nevypadá moc dobře vzhledově řeba.Jinak ty cos postnul musíš zkusit sám si projeď komenty a recenze na YT,za mě teda teď ta Cougar Arena za dvě stovky nejlepší volba.:-)