Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potřebuji pomoc s výběrem komponentů na hry jako Space engineers, No mans sky a podobně

Dobrý den, byl bych vděčný, kdyby jste mi poradili co na této sestavě vylepšit, nebo jestli to s klidem můžu nechat s ohledem na hry které chci hrát. S tim, že ta cena která u toho seznamu je, je fakt maximum.. https://www.czc.cz/a87rncf4h4h6c9lejotu5gp0rc/seznam

hry které bych chtěl hrát.. - Space engineers, no mans sky, Far cry.. celá serie, Subnautica.. třeba i to pubg.. no a podobně. Přál bych si, aby to na high běželo alespoň na těch 75 FPS +. Také bych byl rád, kdyby to vydrželo třeba pět let bez upgradu.

Pokud by si chtěl někdo hrát tak tady mam seznam i s AMD https://www.czc.cz/eochhu9eh6j8da1jv59if1s2va/seznam
ale přál bych si jít spíš do intelu, jelikož rád objevuji nové věci a také mi přijde.. jak to říct.. srozumitelnější - co se týče popisu ve jméně.. ( intel core i5 - 8600...) snad rozumíte. Ale to bude asi jen muj osobní pohled..

To by bylo asi vše.. předem děkuji všem co se na tomto budou podílet. Jo a nesmějte se mi.. do ted jsem měl pouze ntb.. toto bude můj první skládaný počítač.

ještě by mě zajímalo proč jste učinil ty změny.. v základní desce nevidím žádný rozdíl tedy oproti ceně. A to samé u ramek tam vidím že je CAS (což stejně nevim jestli je lepší více nebo méně) větší o 1 číslici .. chtěl bych se také něco naučit abych měl do budoucna lepší přehled, vážim si toho že jste mi věnoval svuj čas

Už vidět je,dražší MB má lepší zvukovku může bejt ale i ta levnější klidně (to samý u druhý sestavy),RAM sem postnul s nižším chladičem aby případně nevadily chladiči a je to ověřená značka pro MB kde nejsou žádný problémy ....(CL je lepší nižší otázka jestli to poznáš někde v reálu)

Asi tak kupoval jsem podle toho že jsem potřeboval dobrou zvukovku abych nemusel vyhazovat zase ca 2 litry za nějakou PCI-e, tj dražší prkna protože ty levný jí maj odrbanou a ty to maj takhle podobně všechny ten plast viz i nahoře v jiným topicu ten doporučenej Asrock X470,když máš normálně chlazenou case jako je většina dneska tak není žádnej problém,jinak všemožně ofukovat tohle je snad normální chlazení case chladič CPU a přední točák nic extra navíc není zapotřebí......