Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC hry padají

Zdravím ;-)

Mám problém s pc.Nechal jsem si ho poskládat a padají mi hry.Hraju třeba Black squad nebo dota 2 a najednou bum program přestal pracovat.Občas se mi při Black squad vypne monitor a musím celý PC natvrdo restartovat protože se s tím nedá nic dělat.Nejvic to dělá i u série Cod kdy mi ta hra spadne tak každou druhou misi.Naopak třeba stará hra unreal tournament 1999 to neudělá nikdy.Uz si stím nevím rady aktualizace ovladačů GK, reinstall Direct X nic nepomáhá.

Edit: ještě bych měl dodat že třeba při hře mám klidně 100 FPS ale i tak mi to laguje ... Takové občasné posekávání ... Teploty jsou OK.Viry taky čisté .

PC: Win 7
Radeon RX 560
Intel core i3
8Gb ram

Dík ! :)

Značka je eurocase.Teploty jsem opravdu měřil při tom když jsem hrál.Jen se zeptám jako laik a tím laikem taky jsem.Vy myslíte že hry můžou padat kvůli zdroji ? Jako že by se vypl nebo restartoval celý pc nebo vypl ten monitor to chápu ale že spadne hra kvůli zdroji ?

Edit: teploty jsem měřil přes core temp ale klidně mi můžete poradit nějaký jiný prográmek ať to zkusím něčím jiným.

Dobrý den tak píšu že už jsem na to přišel.. je to grafikou... jiný zdroj nepomáhal tak jsem nakoupil na steam pár her a zkoušel jsem... spousta nepadala ale i padala.Pak jsme si s kámošem všimli že u spousty her se nějak zvláštně načítá pomalu grafika tak jsme vyzkoušeli jeho kartu a valí to.Asi je ta co mám já vadná.