Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus Power Supply Surge Detected

Ahoj, mám stejný problém jako tazatel zde .
S tím rozdílem, že se mi to děje zhruba 1-5 min po zapnutí PC, dříve se mi to párkrát taky zřídka kdy stalo, ale co jsem se vrátil po týdnu domů, začalo to být takhle intenzivní.
Můj zdroj - Seasonic S12G-550 550W - mám již druhý stejný typ, ten předchozí půl roku zpět odešel úplně a vyreklamoval jsem ho - resp. mi příjde divné, že by začal zlobit tak brzo.
Zbytek sestavy - R9 280x, i5 4570, H87 plus a k tomu dva disky a SSD - odběr by měl být do 400w.
Myslíte, že je problém opět ve zdroji nebo mám chybu hledat jinde?(domácí síť, zákl. deska..) Díky.

Tak jsem dal zdroj do původního PC a při měření napětí nikdy nekleslo pod 12V a za celý den to ani jednou nespadlo. Nechápu. ::) Mohl být předtím třeba špatně připojen k desce, ale to pochybuju, protože jsem to před tím ještě přepojoval a kontroloval. Prostě to najednou funguje. Tak to nechám a uvidíme. Každopádně moc díky COh i ostatním :-)