Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna komponentů.

Dobrý den. Začnu mojí sestavou PC.

Procesor: Intel Pentium G4400

Grafická karta: Intel HD Graphics 510

Deska: GIGABYTE H110M-S2H-CF

Ram 8 GB 64 bitový systém (win10)[/b]
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Moje otázka prosím je. Hraji pouze 2 hry a to je cs:go a gta 5 a chtěl bych prosím zvednout prožitek ze hry.
Potřeboval bych poradit novou grafickou kartu + co změnit. Stačí mi cs:go 200 fps+ a gta 60.

Poprosil bych konkrétní příklady komponentů (odkazy) Děkuji mnohokrát nashledanou.

PS: Vážně nechci přepal věci, stačí mi jen to, co jsem uvedl. děkuji

Jen doplním, že zjevně nemá GK, takže bych spíš volil B450 a k tomu R3 2200G nebo raději R5 2400G (teď jsem ho dával juniorovi do nového PC, a výkon docela překvapil - pozitivně). Akorát cena trošku povyskočí, nicméně za fungl novou platformu s mnohem lepším výhledem upgrade to stojí imho.