Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil do 3000 kč

Požadavky: cena do 3t, baterka: 4000 mA (vím že jsou spíš jen 3000 mA), display 5 palců a víc+ co nejv. rozlišení, paměť 2 radši 3 GB, foťák min. 10 Mpx, OS android (jestli jsou OS u mobilů podobny sračky jako wokna u PC (což tězko), tak starší, to je asi šestka).
V mt se hóbelec vyznám, ale vybral jsem tohle: https://www.tsbohemia.cz/innos-d6000_d304767.html
2 nabušeny baterky, vysoké rozl., vys. paměť, ... Pochybuju že ho někdo má, ale chtěl bych vědět co si o něm myslíte, popřípadě doporučit jiný +-odpovídající požadavkům. Děkuji za rady, i kdyby rada byla jen "ano/ne", lepší než žádná

No jo, jenže tato jak píšeš "noname sračka" vypadá podle parametrů ve srovnání s ostatními mt v této cenové relaci jako úplny hyperdělo a to ve všem (foťák, rozl., ram, ... baterka ani nemluvit). Dotaz byl hlavně protože je noname, takže těžko říct co to bude. Ještě jsem uvažoval o tomto: https://www.tsbohemia.cz/cubot-x18-gold_d300173.html , ale nevím. Díval jsem se že mt od Prasaka verze s 32 gb diskem je o 600 dražší než ten s 16 gb i když je ve všem ostatním úplně stejnej, to je trochu divny. Budu rád za odkazy na další mt s nímž je uživatel spokojený, ale fakt ne na žádny za 5t!! Můj herní PC za 25t se vybíral líp :)

Především jsem to myslel ve zpracování, kvalitě, .. je to jak ten CUBOT.. Je to prostě čínská rychlokvaška.. Cubot jsem měl.. vydržel rok..

Papírově ten Innos vypadá pro laika asi jako hyper dělo..
* 8 jádrové CPU = vypadá cool = ale je z roku 2014 ;-)
* 3 GB RAM mám momentálně kde co.. to už je takový standard
* 16 MPx fotoaparát = jak už jsem psal, MPx neudává výslednou kvalitu ;-)
* Baterie to má dvě, to je vcelku hezké, ale za cenu velikosti a váhy
* Android 6.1 je již zastaralý.. update od výrobce na tento telefon rozhodně nečekej

Ale jak už se psalo.. Za 3 tisíce máš vcelku velké požadavky a papírově Ti to splní asi jen ty noname telefony.
Pokud nehodláš připlatit, tak to udělej jednoduše:-) Kup si co chceš.. máš 14 dní na případné vrácení bez udání důvodu.. Třeba s tím Innosem nebo Cubotem spokojený budeš, .. kdo ví?

Kdysi jsem takhle koupil Evolveo - našlapaný a v té době málo viděný dualSIM za skvělou cenu. Fungoval vcelku dobře, jenom foťák za moc nestál, ale když mi 3x zamrzl a víc nenaběhl, tak jsem byl nakonec rád, že mi za něj CZC vrátilo kupní cenu a šel jsem do ověřené značky. Poprvé mě to stálo uložená data, které jsem nezálohoval, pak už jsem v něm raději nic důležitého neukládal.

Díky, mobil od tebe vypadal lákavě i když převyšoval cenu. Ale tak nějak ho nikde nemají! Žádná bohemka, žádny czc, žádná mentos alza, dokonce ani sám výrobce ho nenabízel. Jen nějaky pochybny stránky bez obch. podmínek ho nabízí, to nebudu riskovat. Koupím ten "noname šunt" nebo jak byl pojmenován :) a o zážitky se podělím a upozorním že je pro osobu dost blízkou, ne přímo pro mě. Já sám bych do mobilu nevrazil ani čtvrťák! Spokojím se i s krámem ležícím někde u popelnic. Koupím ho v prodejně v mém městě a kdyby něco hned jim ho na reklamačce omlátím o hlavu a prachy vysolí zpět. Buď se poučím že tuto značku nepořizovat, nebo bude úspěšný, něco z toho :)

No tak to vypadá že to už zítra vrátím. Ten krám ani neví kolik je hodin. Myslí si to že Londýn je v čas. pásmu +1, středoevropský +2. Prostě je na něm o 2h míň než v reálu. Ještě musím dát oříznout simku co to udělá. Zdá se že vše funguje, ale co budeme dělat s mt kterej ani neví kolik je hodin že. Pojedu na reklamačku a nacpu jim to do ...
Zkusím vzít ten co doporučujete, ale jestli s tím taky bude někde problém, reklamace už tak jednoduchá nebude

Čas jsem prostě nastavil ručně, možná se uklikla osoba co mt rozjížděla. Moc se mi nelíbí že na něm měl být android 6.0.1, přitom je na něm 5.1.1. A ještě jedna věc, mt má mít disk 32 gb, což je v reálu asi 30 gb, reál mt je ale necelých 26 gb což je pořádny ošizení, zajímalo by mě jestli je tohle u mobilů normální a jak to máte vy. Pro úložiště v říši PC to normální rozhodně není

Možná to ukazuje kolik volného místa máš k dispozici, protože část si vezme systém. Mně ten Homtom S8 v nastavení úložiště ukazuje kolik GB mám využito ze 64GB. Nikdy jsem nezkoumal, jestli je k dispozici skutečně 64GB nebo třeba 60GB. Jen filmy co tam mám zabírají 40GB a bohatě ta kapacita stačí :-)

Bůh ví, co tam bylo původně nastaveno. Některé mobily to tak mají, že čas sítě nefunguje moc korektně a neporadí si různým časovým posunem a zimním/letním časem, takže se musí nastavit ručně nebo se musí ručně nastavit časový posun a pak už korektně funguje i čas sítě.

32 GB je celková velikost paměti, ale část zabere systém a předinstalované programy, takže 26 GB je celkem odpovídající.

Nee, samozřejmě mluvím o celkové kapacitě úložiště která tvoří jen 25,93 gb. Hned pod tím je místo "k dispozici". OS a další ptákoviny zabírají zatím 3,1 gb. Když tak se čučněte kolik váš disk v mobilu má a kolik má mít. Vzhledem k tomu že disk mobilu je menší než moje stará fleška jsou 4 gb pořádné ožebračení

Zatím děkuji za rady. MT doporučený Lukasem1982 byl podle čísel dobrý. 2x větší úložiště, novější android, trochu větší display. Ale taky s menším rozl. (ne že by to šlo poznat), s myslím ne úplně vhodným poměrem stran 18:9 a o dost nižší kapacitou baterie a taky samože o 1t dražší. Ale rozhodně jsem se chystal ho objednat i když cena překračovala naspořený náklad mého prasátka :)

Mohl by se ještě aspoň jeden přidat jestli jsou mt o ty jejich HDD :) takhle ožrany? A ještě, mobil docela rychle vycucává obě baterie, chtěl jsem se zeptat jestli se baterky mají "zformátovat" jako ty u starých mobilů, prostě aspoň 3x nechat úplně vybít a pak až nabít?

Name/ noname. Na gymplu pro bohaté škola hromadně objednává tablety ktery každej študák povinně musí mít a nemálo za to vysolit. Jsou to krámy od těch trapáků co mají ve znaku uhryzli jabko. Hambou bych se propadl tohle vlastnit! Kromě toho šrotu sebou stále vláčí i nabíječky, protože je to pořád vybity. Nevím kde to v té škole nabíjí, řekl bych že každej má pod lavicí zásuvku. Produkty od předražených mentálů co mají jako značku uhryzli jabko jsou už NAME? Prej když se jejich výtvor rozebere spočtená cena je zhruba čtvrtinová než kolik za ni výrobce chce a to jen protože je zřejmě NAME. Tak mě takovej NAME může ... víš co