Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil do 3000 kč

Požadavky: cena do 3t, baterka: 4000 mA (vím že jsou spíš jen 3000 mA), display 5 palců a víc+ co nejv. rozlišení, paměť 2 radši 3 GB, foťák min. 10 Mpx, OS android (jestli jsou OS u mobilů podobny sračky jako wokna u PC (což tězko), tak starší, to je asi šestka).
V mt se hóbelec vyznám, ale vybral jsem tohle: https://www.tsbohemia.cz/innos-d6000_d304767.html
2 nabušeny baterky, vysoké rozl., vys. paměť, ... Pochybuju že ho někdo má, ale chtěl bych vědět co si o něm myslíte, popřípadě doporučit jiný +-odpovídající požadavkům. Děkuji za rady, i kdyby rada byla jen "ano/ne", lepší než žádná

Mohl by se ještě aspoň jeden přidat jestli jsou mt o ty jejich HDD :) takhle ožrany? A ještě, mobil docela rychle vycucává obě baterie, chtěl jsem se zeptat jestli se baterky mají "zformátovat" jako ty u starých mobilů, prostě aspoň 3x nechat úplně vybít a pak až nabít?

Name/ noname. Na gymplu pro bohaté škola hromadně objednává tablety ktery každej študák povinně musí mít a nemálo za to vysolit. Jsou to krámy od těch trapáků co mají ve znaku uhryzli jabko. Hambou bych se propadl tohle vlastnit! Kromě toho šrotu sebou stále vláčí i nabíječky, protože je to pořád vybity. Nevím kde to v té škole nabíjí, řekl bych že každej má pod lavicí zásuvku. Produkty od předražených mentálů co mají jako značku uhryzli jabko jsou už NAME? Prej když se jejich výtvor rozebere spočtená cena je zhruba čtvrtinová než kolik za ni výrobce chce a to jen protože je zřejmě NAME. Tak mě takovej NAME může ... víš co