Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Obsah složky se neustále vrací na začátek

Ahoj.
Mám drobný problém.
Kdykoliv si začnu prohlížet obsah nějaké složky (obrázky, muzika, seznam PDF dokumentů atd.) tak se mi po několika sekundách vrátí seznam na začátek. A to i v případě, že seznamem listuju, nebo si ho prohlížím. Při práci např. s obrázky je to velice otravná věc. Neustále musím hledat kde jsem prohlížení skončil. Netuším jak se toho zbavit.
Děkuji za případné rady.

Pozri sa, či pri tom listovaní v zozname nemáš náhodou tam kurzor a označený (nie spustený) nejaký súbor. Často sa to stáva, že sa listuje, keď sa prestane, OS presunie zoznam na miesto (súbor), ktoré je označené kurzorom. Skús posunúť kurzor mimo a posúvaj zoznam len tlačítkami.