Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový mobil koupit u Alzy nebo Heuréky

Zdravím, chci si koupit nový mobil, přesněji Sony Xperia XZ1, nechci ale dát do telefonu víc jak 9000kč

Ale zaráží mě jedna věc, jak je možné, že na Heurece mobil stojí kolem 8000kč https://mobilni-telefony.heureka.cz/sony-xperia-xz1-single-sim/#

A na Alze 11000kč https://www.alza.cz/sony-xperia-xz?dq=5101626&o=3

Myslíte, že je lepší se připlatit a koupit to z Alzy nebo to koupit přímo přes Heuréku a mít jejich "garanci nákupu" ??

Co se tak dívám na jednotlivé obchody na heurece, tak lidé je v diskuzích označují za šmejdy (jak kde), atd....

Díky.

Standardne to ludia riesia tak ze najdu najlacnejsi solidny eshop s pre nich uspokojivou dopravou. Ak je rozdiel medzi vybranym eshopom a Alzou povedzme 100€ (akoze je to v Alze o 100€ drahsie, coz sa moze lahko stat), tak by to cez tu Alzu nakupil iba retardovany zeleny Alza ufon po lobotomii.

Tak s tým musím nesúhlasiť lebo ja radšej kúpim telefon o 100 eur drahsie od niekoho ako je teraz táto alza u ktorej tú reklamáciu môžem riešiť osobne a nie sa naťahovať a nervačiť s niekym cez telefón ktorí je desiatky kilometrov daleko a ktorému zároveň platíš aj za dopravu!