Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem pri výměně sshd za ssd

Zdravím,
Jednoho krásného dne jsem se rozhodl troškou přilepšit mému notebooku, tak jsem se rozhodl že koupím 4gb RÁM navíc a k tomu ssd.
Tak jsem doma vzal flešku na ni jsem hodil ze stránek windowsu win 10 instalačku a sshd vyměnil za ssd a zapl jsem notebook a nic( Ano flešku jsem tam měl od začátku).
Vypadá to jako kdyby pc nevedel bud o te flesce nebo o ssd a ssd jsem prvně neviděl v pc tak jsem ho ve správě disků- přiřadil jsem k němu písmeno- abych ho mohl vidět normalne a" svázal"
Ale i přes to nejde.
Info; win. 8.1
Ssd disk- kingstom 120 gb
Notebook: Asus zenbook ux303l
Všem mockrát děkuji za případnou pomoc

Pomerne fadny popis.

Tak jsem doma vzal flešku na ni jsem hodil ze stránek windowsu win 10 instalačku

To samozrejme nestaci, musis spravit z flashky bootovacie medium. Pouzi na to Rufusa.
Potom uz staci len zvolit bootovanie z flasky a riadit sa pokynmi instalatora.
Ziadne pismenko si disku priradovat nemusel, instalator si disk uvidi sam a aj aj tak si ho cely premaze.