Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou redukci USB - seriový port

Ahoj,

potřebuji do firmy koupit redukci na kablíku z USB na RS232 9 pin.
Google toho nabízí více typů. Nevím který vybrat. Bude to sloužit pro řízení technologie.

Mám z toho obavy, protože třeba redukce z USB na LPT nechodily každá s každou tiskárnou.

Mám před sebou na stole půjčenou starou redukci, se kterou to chodí.
Má nápis Rotronic Logistics s adresou formy a na boku navíc nalepeno číslo 12.99.1086
Takhle to vypadá: https://www.roline-bg.com/product.php?lang=eng&id=12.99.1086-20

Takže, kdybyste měli osobní zkušenost s nějakou redukcí, která se dá koupit v ČR, přivítám radu.
Stejně tak věta: ty 2 redukce Axagon v TS Bohemii stojí za prd. je pro mě užitečná

Děkuji

Počítač nemá sériový port vyvedený ani na desce? Ptám se pro jistotu, to byla nejjistější a nejrychlejší cesta...

Jinak na dálku ti asi nikdo nezaručí, která redukce bude fungovat. Objednat přes net, vyzkoušet a případně vrátit.