Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDMI propojení

Dobrý den, koupil jsem si před měsícem nový monitor ted si budu kupovat nový PC ale ten nemá to staré rozhraní mám tu hdmi kabel když ho propojím mezi PC a monitorem půjde to? HDMI vstup - HDMI výstup nebude třeba už žádné VGA / DVA a ty věci co nepoznám a nevyznám se v tom? :/

Ahoj,

Pokud má monitor HDMI vstup, PC (grafika) má HDMI výstup a propojíš to HDMI kabelem, bude to fungovat.

Monitor má dvě možnosti připojení má tam HDMI a pak to staré připojení tím modrým kabelem vstup- výstup

PC má grafiku integrovanou má tam jedno místo HDMI a drughé 15 pin D-SUB což je právě to co nemám

Bude teda HDMI vstup - HDMI výstup fungovat? :/

Máš v podstatě 4 možnost propojení PC - monitor:
1. HDMI - HDMI - zřejmě máš kabel, tak to propoj
2. VGA - VGA - nemáš kabel
3. HDM - redukce - VGA - nemáš ani redukci, ani kabel
4. RGB - převodník - VGA - nemáš, otázkou je, zda převodník z analog na digitál seženeš

Takže nepřemýšlej a použij, co máš