Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kafemlejnek - jaký typ?

Na první pohled by se mohlo zdát, že to do pc poradny nepatří, ale vzhledem k tomu, že mezi PC odborníky je určitě hodně kafařů, dám to sem.
Jednoduchá otázka: jaký typ kafemlejnku byste doporučili a proč. Jestli s tříštivými noži nebo s mlecími kameny. Co je lepší?

Děkuji

Tak všem zúčastněným z celého srdce děkuji. Obzvláště pak Kurtovi, který svým tipem podpořil moje rozhodnutí se pro uvedeného KRUPSe. Pro zastánce mleté kávy mám jen jedno. Poslední dobu (co nám zrušili vedle fabriky obchod s kávovými zrny) piji jen tuto kávu. Všechno ostatní, a zejména pak Tchibo, je dost špatně.
Kvalitní káva (nemletá) se koupit dá i po netu a nechat si čerstvě pomlít porcičku Arabiky s Robustou, a tu pak uvařit v džezvě...hmmmm....
...tak tomu se vyrovná jen požitek z kvalitní latakie zapíjené singlemaltem.