Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem V jakých formátech se mohou vypalovat MP3?

Vypaloval jsem si písničky v MP3 na CD - a poté chtěl přehrát v CD přehrávači v autě...Ovšem CD se v mechanice "točí",čas u písničky na displeji běží,ale bohužel nefunguje zvuk...Díval jsem se do návodu k obsluze u auta a tam je napsáno,že přístroj umožňuje přehrávání souborů MP3...Tedy by to jít mělo.Vypaloval jsem to nejdříve v prográmku Acoustica MP3 CD Burner a pak i v Ashampoo Burning Studiu a Neru 6...Stále to nejde :-(
Dále jsem se v manuále dočetl,že je možné přehrávat disky vypálené v následujících formátech: ISO 9660 level 1, ISO 9660 level 2, rozšířený formát Joliet, rozšířený formát Romeo...a tady jsem malinko v koncích :?:
Myslím si,že mám písničky v normální MP3 - přístroj není schopen přehrát CD disky zaznamenané ve formátu MP3i, MP3 PRO a RIFF MP3..Co s tím aby to fungovalo (alias hrálo)???

klidně experimentuj s rw médii, to by autorádiu vadit nemělo.
ve vypalovacím programu (nero) stačí ty mp3 naházet na cd jen kopírováním jako datové cd, a má to být v mp3 přehrávačích čitelné (a vejde se tam třeba 100 mp3)
pokud zvolíš při vypalování formát audio-cd, vypalovací program ti zbytečně mp3 bude převádět na wave formát, vejde se tam jen hodina hudby, a pokud je v pc bordel v audio-kodecích nemusí to taky hrát vůbec.

když tvoje "mp3 cd" necháš přehrát v počítači - funguje? je tam těch 10 hodin hudby nebo kolik jsi nacpal?
taky autorádio může mít omezení na formát mp3: cbr/vbr, jen určitý rozsah datových toků - to by u autorádia mělo být popsané.

Nacpal jsem tam téměř 700 MB = cca 100 písniček v MP3...Jinak v počítači mě to hraje normálně (přes WMP i jiné přehrávače). Ale teď jsem ty nahraná CD vyzkoušel v kolegovo autě a tam to hraje bez problémů...Takže problém zřejmě bude v tom CD přehrávači (třeba ty mp3 opravdu neumí a v manuálu to píší špatně)..