Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Script/macro/robot

Zdravím,

chtěl bych se zeptat zda byste mi mohli doporučit nějakou jednoduchou aplikaci, ve které jde vytvořit robot, který bude automaticky zadávat úkony na webové stránce. Nebo to musí být nějaký script/macro vložený do webového prohlížeče? Jsem laik, tak neberte mé formulování doslovně.

Potřeboval bych, aby byl robot schopen na webové stránce rozpoznat hodnotu, která je proměnlivá, například číslo/barva a následně vyplnil mé předefinované hodnoty a potvrdil úkon.

Děkuji za odpovědi.

Viz výše máš správnou odpověď, jedná se o směnárnu s bitcoinem, takže nic nelegálního, akorát z důvodu bezpečnosti se nepřihlašuji přes mobil, takže nemám přístup, když ho potřebuji. Nemám ti ještě vypsat číslo bankovního účtu a další věci? Ať pořádně narušíš mé soukromí? Že jsi admin, neznamená, že mě tu budeš veřejně vyzývat k odpovědím, mohlo to být řešeno jinou cestou.

Je to dost nešikovně popsaný. Zkus to víc přiblížit.

Skript bude hlídat obsah webové stránky. Když se na ní objeví požadovaná hodnota (nebo při libovolné změně hodnoty?); vyplní skript tebou definovanou hodnotu... kam přesně? Do stejné webové stránky? Do jiné webové stránky? Pod pojmem "potvrdit úkol" je co? Odešlo o tom mail? Pošle notifikaci? Stiskne tlačítko?

Mám složitější představu, jak by to mělo být udělaný, ale popíšu to lehčeji. Pokud se cena bude pohybovat mezi hodnotu 7000 - 9000 Kč, tak kup a použij x% kapitálu. Pokud cena vzroste o x%, tak prodej část komodity(rozděleno do více obchodů).

Vyplňuje se cena za kterou se obchoduje a počet kusů komodity, poté se klikne na tlačítko, vše probíhá na jednom webu a pouze na té jedné určité stránce.

Bojím se, že tohle nebude úplně primitivní makro. Navíc to bude dost svázané se stránkou. Takže postačí, aby autoři změnili libovolný kód na stránce a přestane to fungovat. Právě aby zabránili použití robotů, budou možná i jména prvků na stránce generovat a nepoužívat statické pojmenování.

Předně, crypto trading bot se většinou nedělá tak, že by se simulovaly nějaké kliky do web stránky. Větsina crypto burz posktytuje přímo REST API, pomocí kterého se dá docílit přesně toho, co chceš. To samozřejmě očekává nějaké znalosti programování...

Pokud trváš na svém způsobu, pak zkus https://www.seleniumhq.org/, je to sice primárně určené na testování webu, ale dá se v tom vyrobit i bot (napsat makro).