Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo E550 nefungují tlačítka na touchpadu

Ahoj, mám Lenovo Thinkpad E550 (windows 10) a přestalo fungovat levé tlačítko a ťuknutí na touchpad (pravý klik v pořádku). Myslel jsem si tedy, že to bude asi hardwarový problém, ale pravděpodobně není, protože při nabootování live cd linuxu funguje vše tak jak má. Zkusil jsem tedy čistou instalaci Windows 10. Během instalace už tlačítko a ťuknutí na touchpad také nefungovalo.. tak jsem pomocí myši doinstaloval systém a už nefunguje ani levé ani pravé tlačítko (pouze mohu jezdit kurzorem). Ovladače od lenova jsem zkoušel instalovat a bez úspěchu. Bios mám také aktualizovaný. Nenapadá vás prosím, kde by mohl být problém ?

Ten ultranav driver, jak si mi poslal, akorát novější verzi ... zkusil jsem tu verzi co jsi mi poslal, napsalo to, že mám již instalovanou novější verzi, jestli chci pokračovat a restartovat, tak jsem tak udělal .. a stav je momentálně takový, že se rozběhlo zase pravé tlačítko a levé nic.

BIOS mam nejnovější ... ostatní drivery také ... problém stejný. zvláštní je, že se starší verzí toho ultranav driveru co jsi poslal funguje alespoň to pravé tlačítko .. když stáhnu ještě starší, tak zase nefunguje ani to pravé. A na to kolik mi pod rukama prošlo notebooků, tak se mi ještě nestalo, aby nefungoval touchpad při instalaci systému ..

bios a fw jsem aktualizoval až když to přestalo fungovat. Windows 7 jsem instaloval z recovery CD průbeh recovery tlačítko nefungovalo a fungovalo až při výběru jazyka. to jsem odklik na češtinu .. a na ploše už zase nešlo .. k internetu jsem připojen nebyl .. kdyby to byla HW chyba, tak by nefungovala tlačítka i u live CD linuxu, ale tam funguje bez problémů.