Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo E550 nefungují tlačítka na touchpadu

Ahoj, mám Lenovo Thinkpad E550 (windows 10) a přestalo fungovat levé tlačítko a ťuknutí na touchpad (pravý klik v pořádku). Myslel jsem si tedy, že to bude asi hardwarový problém, ale pravděpodobně není, protože při nabootování live cd linuxu funguje vše tak jak má. Zkusil jsem tedy čistou instalaci Windows 10. Během instalace už tlačítko a ťuknutí na touchpad také nefungovalo.. tak jsem pomocí myši doinstaloval systém a už nefunguje ani levé ani pravé tlačítko (pouze mohu jezdit kurzorem). Ovladače od lenova jsem zkoušel instalovat a bez úspěchu. Bios mám také aktualizovaný. Nenapadá vás prosím, kde by mohl být problém ?

bios a fw jsem aktualizoval až když to přestalo fungovat. Windows 7 jsem instaloval z recovery CD průbeh recovery tlačítko nefungovalo a fungovalo až při výběru jazyka. to jsem odklik na češtinu .. a na ploše už zase nešlo .. k internetu jsem připojen nebyl .. kdyby to byla HW chyba, tak by nefungovala tlačítka i u live CD linuxu, ale tam funguje bez problémů.