Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Uzemnění PC?

Ahoj,
mám takovej problém když strčím repro do pc do zakladní desky jde z nich bzučení, když to dám do mobilu funguje to uplně bez problému.
Vše mám v jedné prodlužce.
Nevíte jak uzemnit desku po případě PC?
Díky moc!

Tak pak bude chyba jinde,mě to dělalo taky když sem Pc napojil do zesilovače kde byl napojenej na Tv a tím pádem všechno propojený,galvanickej oddělovač na COAX kabel od antény to vyřešil.Ty bedny napoj někam jinam do Tv třeba jestli to není jima co sem dřív projížděl fora tak bzučení toho vestavěnýho zesíku nebylo ojedinělí......

Tak se tam asi něco pohnojilo když ti to dřív nedělalo,je to podle mě tím co připojuješ nejspíš,jak jsem psal mám ten oddělovač na anténě a když to je připojený přes set top box (mám dva) tak to bzučí v repro bez něj (na UPC kabel na svojí anténu to nedělalo),ale teď jsem koupil tuner do Pc a na COAX kabel nic nedal a jede to jak má i když to je taky nabouchanejch hafo komponent v jednom receiveru....

Země PC je spojená s ochranným vodičem, potažmo s nulákem. Pokud se nedaří odstranit zemní smyčky, jsou volbou bedýnky napájené ss z PC.
Zkus do studeného konce signálové cesty vřadit odpor cca 100 ohmů.

Baj očko skus uzemniť extra káblikom pripojený na metal PC krabice (pod skrutkou zadného čela) a druhý koniec omotaný smerom na nejakú echt zem, na vodovodnú batériu, radiátor. (Samozrejme konce odbužírkovať).

Lebo ak máš po byte naťahané iba dvojlinky 230V/50Hz bez tretieho zemniaceho kábla prichyteného na kolík v šaltroch, problém je v indukcii 50Hz napájacej kabeláži.

Niekedy stačí na drzovku odpojiť, odcvaknúť, odletovať v PC skrini pred napájacím zdrojom tretí, prostredný kolík, určený pre uzemnenie (zelený).

Návodov (aj nakreslených) k odrušeniu odporom prípadne oddeľujúcim galvanickým článkom v prípadne indukcie 50Hz brumu v reprosústavách z napájacej siete, máš plný net. Gúúgluj, netuj.

Musíš na takúto vec prísť jedine sám, fyzickým testovaním laborovaním, skúšaním, kde je pes zakopaný.