Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se stahováním na notebooku

Dobrý den,
v prvé řadě bych rád řekl, že se v počítačích obecně moc nevyznám.
Už nějakou dobu mám problém se stahováním. Jakmile stahuji nějaký soubor, je úplně jedno, jakou velikost má. Stahování se po chvíli vypne a napíše "chyba - chyba sítě". Stejně je to u instalování aplikací - pokud je to nějaká velká aplikace, stahování se po chvíli vypne a vyhodí chybovou hlášku.
Dnes jsem hodil notebook do továrního nastavení, ale problém přetrvává.
Děkuji za rady a odpovědi

Ono se na to těžko něco říká.
Prohlížeč funguje, stahování souborů se zapne, ale po chvíli zruší a napíše chyba sítě. Například ráno se mi nedařilo nainstalovat Google Chrome, pokaždé těsně před koncem se instalace ukončila (během stahování). Jedu přes wifi.

Jaký prohlížeš používáš, jaký je OS, typ notebooku, chodí updaty systému?, WiFi je tvoje - pak se asi můžeš připojit kabelem - to chodí? Kdy to začalo - nejaká souvislost? WiFi je ošidné někdy i při zdánlivě silném signálu. Začal bych kabelem. Pokud to nejde u tebe, zkus to jinde.
Mimochodem, lepší než webovský instalátor čehokoliv, je stáhnout napřed celý instalační soubor.
Google chrome 64bit eng
Google chrome 64bit cz