Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovoľné vypínanie monitora

Dobrý večer, potrebujem pomoc, Od dnes sa mi už 3-tí krát samovoľne vypol monitor, zčernala obrazovka nabehol not signal a vyplo sa to. (Akoby neviedol kontakt z grafickej karty do monitora) Pomôže až vypnutie a znovu zapnutie počítača cez tlačítko.. Monitor sa vypne hocikedy, pri nečinnosti na googlu, pri hraní hier. Teploty grafickej karty sú v pohode.. V možnostiach napájania chyba nieje. Skúsiť iný monitor? Je v háji grafika? Alebo to môže byť chyba v systéme? Alebo vírus?(Prebehol som to cez adwcleaner..) Skúste niečo poradiť, vopred vďaka :))

Integrovanú mám, no mám aj iný monitor na skúšku. Teraz sa mi sekol zvuk aj obraz pri nenáročnej hre, obraz zčernal az po necelej minutke pričom všetko bolo seknute.. HDD neplechu robiť nemôže? Grafika ešte včera fichčala aj na náročnejsich hrách.. Tak monitor by som dal bokom. Čo ďalej?

Skúsil som počítač vypnúť a zapnúť, nešla obrazovka vôbec. Rozobral som skriňku, vybral a opäť nasadil grafickú kartu, spustil pc a znova ide. Aby bola naozaj vadná grafika?(ani sa neprehrieva, ani neni vyťažená na 100%) Teraz si všímam akoby cvakanie HDD, robí mi to od dnes, HDD stým niečo nemôže mať niečo spoločne? (To cvakanie cvaká nepravidelne, raz za 10sec, raz za 30sec, kedy ako.., niekedy vôbec necvaká.. (mám 2hdd, na 1 je systém a zopár programov, a na druhom ostatné veci.. cvaká ten druhý.)

Tak teraz som sa dostal k inštalácií bootovacieho windowsu. Zatial sa to inštaluje v pohode, tak uvidime ako to bude ďalej. A to zaseknutie zvuku a obrazu +hneď nasledovalo vypnutie monitora, a potom po bode obnovy ten bluescreen. Nemohlo to spôsobiť driver od grafickej karty a windows update?

Tak grafiku som zapojil a po štarte windowsu som dostal neskutocné lagy na ploche a maličke artefakty všade tam kde sa pohla myška. Po cca 5min nabehol bluescreen. Grafiku som odpojil a napojil spát na integrovanu, windows sa spustil a beží normálne.. Takže grafika K.O?? Prípadne dala by sa ešte opraviť?
Rozlíšenie som stihol pozrieť, tiež bolo na 1024×768, a to driver nebol ešte žiadny nainštalovaný. Skúsiť to zapojiť aj z driverom? Alebo čo by ste ešte navrhnuli?