Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ikona flash player

ještě jednou zdar včera jsem oddinstalovával flash player z pc, když kliknu na ovládací panely mám tam ikonu flash playeru pořád, když na ní kliknu stále jde nastavovat...jak to celé vymažu prosím?

Řešení:

No super, pohoda už tam ta ikona není..zmizla hned po odinstalování přes ten uninstalflahplayer program...
potom jsem odstranil tohle
%appdata%\Adobe\Flash Player
%appdata%\Macromedia\Flash Player

akorát co nešlo najít je to první
C:\Windows\SysWOW64\Macromed\Flash
asi to smazal už ten uninstal program ?