Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aplikace pro android foták

Potřeboval bych aplikaci foták která ukládá s přední čočky ale obraz ukazuje ze zadní čočky je taková na google play? nebo nevíte o video návodu na youtube podle kterého bych mohl postupovat a naprogramovat ji sám? díky

Určitě jde taková aplikace udělat, ale mám pochybnosti trochu, aby se to tu nezměnilo v tapetování fóra, když se takto ptáš.

Internet je plný příkladů, které se na to dají najít např. tady.
Tam se ptá, jak nahrávat na SD kartu (odpověď je, povolit to v permissions).

Nezkoušel jsem.

// update

tady máš borečka, který to testuje (záznam z obou kamer):
watch?v=lt8N1Lpa9Zw&feature=youtu.be

Programový kód

Tak už jsem trochu pokročil ale pořád mám více otázek než odpovědí například povedlo se do jednoho framelayout zobrazit obraz s přední čočku viz příloha t-fotka063-658.jpg bohužel je ten obraz naležato jak to obrátit ? další věc nejde mi ve stejný okamžik zobrazit zobrazovat přední čočku do jednoho framelayout a zadní čočku do druhého framelayout díky