Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem UPC internet

Aky modem dava(l) UPC ? Cisco 3208 alebo 3208G? Aky je medzi nimi rozdiel? Nikde som nenasiel, UPC je skupe na info.

dava(l) . . . je jedno ze uz nedava, dalej bolo "Cisco 3208 alebo 3208G?" . . . cize citaj s pozorzumenim, pytal som sa na konkretny model. Konkretny model cisco, ak by zahrnul aj prvu cast, odpoved by bola, daval 3208, alebo dava 3208G . . . a rozdiel medzi nimi je taky a taky . . . nic viac, nic menej.