Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemám jak bootovat

Zdravím vespolek,
usmyslel jsem si, že na svém letitém notebooku po více než 3 letech přeinstaluju XP (Compaq Presario 2100), leč nebude to tak prosté, není z čeho při instalaci bootovat:
1) Z DVD mechaniky to nepůjde, již zemřela a nic nenačte. Mechaniku mám teď externí do USB. Loď.
2) Boot ze sítě by notebook sice uměl, ale asi před rokem byla bouřka a já blb byl na netu. Úderem blesku integrovaná síťovka uhynula. (Vysmějte se dosyta mé imbecilitě). Teď mám síťovku extra do PCMCIA slotu, z toho nenabootuju, krom toho nemám další počítač. Loď.
3) Boot z flashky neumí BIOS. Loď.
4) Přestože notebooku je již přes 6 let, neoplývá disketou, takže: Loď.
Nic dalšího mě nenapadá, nakonec asi koupím za 15 kKč nějaký obyčejný přístroj a bude po vtákách...
Máte někdo lepší nápad?

LOL tvojí smůlu bych (ne)chtěl mít. Jak je již psáno výše, překopíruj obraz nějakého DOSu na disk, dále tam překopni instalačky do souboru třeba \install\ a spusť příkazem C:\install\setup.exe Dále už to bude v pohodě, na konci, pokud by to náhodou vytvořilo dualboot s tím DOSem, jednoduše edituješ obsah boot.ini a vymažeš ten řádek s DOSem.
:x::x::x::x:
Konec hlášení.

Mno, řekněme, že můj notebook trpí malomocenstvím - odumíraji mu periferie (rozuměj údy...) Ale stejně to bylo nevkusné:-)
Zatím díky za nápady, zítra to vyzkouším - pokud se mi nezesere ještě připojení k netu, z nějakého důvodu můžu stahovat, ale upload čehokoliv většího, než cca 30 KB prostě nejde, kdybych se pos...tavil na hlavu. (Toto vše datluji z mobilu (a z hospody po sedmi pivech a jedné kořalce...))