Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 10 - minimalizácia okien

Dobrý večer, chcem sa len spýtať, či sa dá vypnúť (ak hej, tak kde) auto. minimalizácia okien pri "rýchlom trhnutí" iného otvoreného okna. Takže keď mám otvorené napríklad 2 okná, a jedno z nich "uchopím" aby som s ním hýbal (tá horná lišta), tak keď s ním trošku prudšie trhnem, tak to minimalizuje to druhé otvorené okno, no a ja túto minimalizáciu chcem vypnúť. Dá sa to?

Takže som "postúpil":

Zistil som, že odkaz, cez ktorý sa sťahuje ten server je už neaktuálni - nefunkčný. Tak som ho aktualizoval (https://developer.valvesoftware.com/wiki/SteamCMD) a už mi to krásne "ide?". Lenže ďalší problém -> Ja potrebujem, aby sa mi stiahol celý server, a cez odkaz, ktorí je uvedený na wiki, sa stiahne len steamcmd a linux32. Nemáte niekto odkaz na hotový server príp. ako to vyriešiť? (súbor musí mať .tar.gz koncovku.)