Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTX 1060 3gb?

Čau někdy do budoucna (třeba za rok) bych plánoval koupit grafárnu, nejlépe se mi líbí GTX 1060 3GB, ale na budoucí poměry jsou 3GB už málo. Pak je tady 6GB verze za kterou si, ale bohužel připlatíme docela hodně a 6GB mi přijde už zbytečně moc pokud nemám 2 monitory. 4GB mi přijdou tak akorát, ale to má pouze 1050ti, která už má horší výkon. Co myslíte lidi, co by jste koupili vy? Myslíte, že dorazí nějaká skvělá grafárna do 1 roku? Ještě jsem slyšel něco o nových 1060 s GDRRX 5 paměťmi nebo co.. Klidně se rozepište, jak myslíte, že to bude v budoucnu. Přijde mi, že za posledních pár let se grafárny vůbec nikam neposunuly oproti procesorům. (asi je to i těma minerama)

Pracuji primo pro jednoho vyrobce HW, kde podle nasich CCi které koresponduji k rade RTX@2050 mame nachystané na treti trimest roku 2019 (v pripade ze nenastane zmena, tak na pultech/komercializovana bude nejpozdeji v rijen-listopad).

To ti nereknu, nevim jak to bude mit TU108-2050. Ale kdyz to hloupe prirovnam treba k PhysX, tak jde o technologii jako takovou bez ohledu na vykon vypoctu. Bud to ma, nebo nema (IHMO jich bude mit 32 + FPTx64CUDA procesoru). Tak jako chystené Quadro@RTX.
# Dnes je prozatim stejne jen par her, co tuto technologii podporuji. Uvidme az s testy na DirectX Raytracing.

no právě ani hry s raytracingem nevyšly žádný zatím, takže co od toho čekat že... je tu Shadow of The Tomb Raider, kterej ho má podporovat už snad 5 patchů dostal a raytracing nikde, takže první bude asi Battlefield V (uvádí min. požadavky pro DXR a zvlášť bez), jsem zvědavej jak to bude běžet stihl jsem objednat tu obyč armorku za 13500,- (moc nejsou skladem) což na RTX2070 dobrá cena (výkon +- GTX1080), sice s "vadným" čipem TU106-400-A1 , kterej má od TU106-400A-A1 horší OC potenciál ale nebudu dávat o 5000,- navrch o možných pár MHz navíc

Tak tech her je/bude vic. Matne si vzpominam na citované tituli jako : Shadow of the Tomb Raider, Battlefield V, Final Fantasy XV, BattleRoyal, Atomic Heart , Metro Exodus nebo dokonce Hitman 2 a Seriouse Sam 4 i vyvojari Corrsa Assreto uz také tuto monost implantovali do svého kodu.
# RTX nemaji vadné chipy, jestli na trhu neco vadného bylo, muselo to byt par karet (muselo se to tykat jen velmi uzkého kruhu) jednoho vyrobce (jedé vyrobni rady), ono vse co je 1.0 radeji nekupovat ;-). (DirectX Raytracing, bude jiz automaticky v novém/poslednim BUILD Windows 10)

no říkám tomu "vadnej", možná by bylo přesnější "horší", protože tak to rozdělila přímo nVidia a to označení je přímo vypáleno na čipu, takže jsou dvě revize RTX2070 asi má problém s yieldem, proto rozdělení na horší a lepší čipy, no to nevadí horší nejdou tolik přetaktovat, ale jsou o hodně levnější...

Pro letošní rok se vyplatí v téhle cenové relaci jen a pouze jediná karta a to-amd rx 590,která má uvedení tento měsíc.Do příštího roku je ještě daleko tak o tom přemýšlej až budeš kartu doopravdy chtít koupit.Karty rtx jsou pro letošní rok jen a pouze omylem a startovací produkt pro karty,které přijdou za rok nebo za dva.Lidé,kteří si tyhle karty koupí tak pouze udělají zisk firmě,která prodává zboží,které se v současné době nevyplatí-cena-výkon.

Hej tak nějak jsem se ptal jen na grafarnu co a jak, názory a informace co jsou tu napsané jsou dost zajímavé, až budu opravdu řešit celou sestavu tak napíšu samostatné téma. Což teď nepotřebuju, pc mi zatím zvládá většinu her v pohodě.