Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak snížit citlivost mikrofonu tabletu?

Na převod mluvy do textu používám tablet (Samsung Galaxy S4) s Androidem. Při diktování automatu Google (hlasové zadávání) to jde. Ale když použiji on-line přepis živým přepisovatelem, píší mi přepisovatelé, že není rozumět, co se říká, že to je strašně přebuzené.
Nevíte někdo, jak snížit citlivost mikrofonu?

I když to zakryji třeba prstem, nepíšou mi, že to je zahuhlané, ale stále píší "přeřvané" a to "šeptám" ze dvou metrů v tiché místnosti.
Ono nejde až tak o ty přepisovatele, to jsou kolegové a jsou na můj hlas i zvyklí. Ale když někomu telefonuji s přepisem, tak aby mi rozuměl a nervalo mu to uši. :-)

Kdybych bydlel pobliz tak bych ti jedny daroval, ale bohuzel nebydlim :-)
Staci obycejné, mozna je mas a ani nevis ze maji mikrofon, nekdy je jen v tom malém velecku kde je i zvuk "+-" . Nemyslim sluchatka s mikrofonem zvlast na nozce :-)
# Klidne si nejaké jen puc, cilem je zjistit jak se bude mikorofon chovat a jestli by ti to bylo vubec k necemu platné. Ono, v nekterych pripadech to muze byt i pohodlnejsi.