Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak snížit citlivost mikrofonu tabletu?

Na převod mluvy do textu používám tablet (Samsung Galaxy S4) s Androidem. Při diktování automatu Google (hlasové zadávání) to jde. Ale když použiji on-line přepis živým přepisovatelem, píší mi přepisovatelé, že není rozumět, co se říká, že to je strašně přebuzené.
Nevíte někdo, jak snížit citlivost mikrofonu?

Kdybych bydlel pobliz tak bych ti jedny daroval, ale bohuzel nebydlim :-)
Staci obycejné, mozna je mas a ani nevis ze maji mikrofon, nekdy je jen v tom malém velecku kde je i zvuk "+-" . Nemyslim sluchatka s mikrofonem zvlast na nozce :-)
# Klidne si nejaké jen puc, cilem je zjistit jak se bude mikorofon chovat a jestli by ti to bylo vubec k necemu platné. Ono, v nekterych pripadech to muze byt i pohodlnejsi.