Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Adnow na poradne

Také jsem si toho svinstva všiml dnes omylem z Edge, admin musí být pořádný pasák, když se(m) nechá ´prostituovat tyhle věci. řešení je ublock origin., hned vidíte, co stránka valí.
Personalizovani reklamy mě nezajímá, jelikož se ke mně ani nedostanou.
PRO TAZATELE: malware není na jeho straně.
Pro flega: Nejlepší vtip je ten, když vás zloděj okrádá a pak vám nabídne že za 5 €/měsíčně vás nebude okrádat

Pro jan fiala: Jaký je rozdíl, v tom, zda malware stahuje do mobilu nebo malware stahuje do desktopu? Masochismus je vypínat si reklamy na každé stránce zvlášť, Je užitečné mít co nejgeneričtější pravidla, která funguje nezávisle na webu.

Pro mlocik : "googleads sú ok" z jakého důvodu?

Reklamu ti nenabízí google, ale má navíc komplice poradnu, protože includuje script google svinsta. Proč si příslušných asi 10 domén nezablokuješ už rovnou na routeru, když si to nezablokuješ v hosts nebo ti to defaultně nazatípne ublock? Není lepší vypnout reklamu totálně než jen vypnout personifikaci (haha, to mě rozesměje diskuze o tom, zda je lepší si reklamu nechat personifikvanou nebo ne, asi jako jako jestli jíst exkrementy od psa nebo od mrtvého psa)

Na jednu stranu chválím mlocika, ze se snazí i domluvit adminovi, aby přestal s tímhle svinstvem, protože spousta lidí se neumí proti tomuhle hnusu bránit.

Kdo pochopí, že nestačí upozornovat na arabské reklamy,, že nestačí upozornovat na reklamy na modrou velrybu,, že nestačí upozornovat na reklamy KSČM, že nestačí upozornovat na arabské reklamy proti pomočování, že nestačí upozornovat na bitcoinové reklamy, , že nutné je upozornovat na reklamy

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny