Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Adnow na poradne

zdravim,

mohli by ste odstranit adnow z poradne? bez adblockeru to prekryva aj kusy stranky a okrem toho reklami su tam nechutne... sice sa taka reklama na poradne nevyskytuje casto, ale i tak dost prekaza.

pre debilov: nemam adware, testovano na 6 strojoch, 2 s novonainstalovanym voknom.

- Nejdriv zakladas vlakna kde se loucis (v realite na sebe jen upozornujes) "uvadis ze sem nebudes chodit", a pak resis chod poradny a jeji vzhled ? Ty nebudes moc normalni vid ?
PS : Nezapomen na to tvé pokakané minuskovani (na vic se stejne nevzmuzes a nemas).