Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Buzz zvuk nasledne odpojení od internetu

Ahoj,

Mám problém na svém notenbooku HP Pavilion gaming 15-ak006nc, při hraní World of warcraft vždy v prvních cca 10 minutách obrazovka zamrzne 2-3x jen na cca vteřinu možná i méně ale ozve se vždy při zamrznutí ten bzučivý zvuk. Nemyslím si že je to jen audio problém, jelikož okamžitě po zamrznutí mě hra odpojí od serveru + na liště na ploše mi vždy začne svítít oranžový trojúhelník internet není k dispozici. Přes Odstranit potíže se úkáže že vždy to byla výchozí brána která nebyla ostupna a problém se vyřeší automatickou opravou. Ale tak to je znovu a znovu když zapnu wow na notenbooku. Internet jinak nikdy nespadl, žádná jiná hra nebo aplikace tohle nedělá. Jinak když v okamžiku zamrznutí dám ctrl+alt+del a zobrazím si využití procesoru tak v ten jediný moment je procesor koilkrát na 100% a další vteřinu udaje spadnou zpět na cca 45-55%. Mohl by my s tím něko pomoc prosím? wow hraji na stejném notenbooku už přes 2 roky a nikdy jsem tenhle problém neměl, výkoný je pro hru více než dost. Možná jen dodám že baterka u počítače je totálně mrtvá a potřebuje vyměnit, hraji tedy jen s připojením do sítě.... kdyby to ovlivňovalo ale to asi ne. Přikládám ipconfig

Děkuji

kdybys místo výpisu "ipconfig" používal úplnější "ipconfig -all", viděl bys i značku síťovky.

problém bych hledal:
1) ve zbytečných doprovodných programech kolem síťovek
2) ve w10, které ti přes aktualizace nahrazují ovladače za nějaké hloupé vlastní.
3) a u tebe i v bloatware zvaném avg (dalším českým shitem avast si nepomůžeš, oba jsou dnes od stejného výrobce)

součástí avg bývá další přibalený kriplware: tune up, driver updater. jestli sis to stáhl a používáš, potom se nediv že sis popravil systém.

jako pařan používáš připojení přes wifi? jsi optimista.

- navždy odinstalovat z pc všechen sw od výrobce avg
- konečně zkontrolovat, co je v "po spuštění" a souvisí se síťovými kartami. dobrý přehled o spouštěných programech viz: ms autoruns
(názvy síťovek viz správce zřízení nebo úplný výpis: ipconfig -all)
- zakázat automatický update ovladačů, znovu přeinstalovat ovladače chipsetu a síťovek od výrobce ntb (jestli vůbec podporuje w10)
- vymyslet, kudy přivést do tvého brlohu normální lan. výpadky připojení se můžou vyskytovat pořád, ale třeba jen špatně napsaná hra může reagovat zamrznutím.

- co jsem předtím zapomněl: v prohlížeči událostí - protokoly windows - systém/aplikace zkontrolovat varování nebo chyby podle času, kdy se síťovka odpojila