Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejdou přesouvat filmy na flash disk.

Poměrně často se mi stává, že některé filmy nejdou natahat na flashku - zasekne se kopírování (resp. datový přenos ukazuje 0 kb/s). Je chyba v nastavení, ochraně proti kopírování, nebo mám snad vadnou flashku?

Taky mi to dělá, Mám USB 3.0 flash (reálné sekvenční 220 READ, 120 WRITE, údajně MLC, Toshiba, pokud kopíruji mnoho malých souborů, tak rychlos 120 MB/s každou minutu spadne, (po)zastaví se to, a po 20 sekundách opět rozjede. Víte někdo čím to?

Zkus ten USB klic flashnou (muzes pouzit i diskpart) a pak to zkus znovu [NTFS].
Kdyz jsi ho flasoval tak jsi mu nastavoval jakou hodnotu velikosti alokační jednotky + format ??
# Nenastavuj mu vic jak "4090" octect.
TiP ~ [Rufus] https://rufus.ie/ . Po spusteni zvol tvuj klic USB -> NTFS -> FORMAT