Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestavení PC a problém se spouštěním

Zdravím,predesilam že jsem víceméně laik,ale sestavil jsem synovi levné PC (Phenom X4 3.20Ghz,8 Gb DDR3, 500 Gb WD SATA, nVidia 9600 GT 512 Mb, zdroj 450 W, vím že nic moc ale na Minecraft a pohádky stačí. Ale..
Když jsem PC zapnul zdroj se zapnul,větrák na CPU také ale nespustil se obraz monitoru,takže jsem PC vypnul zkontroloval zapojení kabelu,PC zapnul a spustil se i obraz takže jsem v BIOSu provedl nezbytné změny uložil ale po restartování se opět nespustil obraz,takže jsem PC opět vypnul vypojil a znovu zapojil všechny kabely. PC se spustil normalne,spustila se z flash disku instalace Windows ale při restartování po instalaci se opět nespustil obraz poradil by někdo v čem může být problém? Kabeláž mám všechnu určitě správně,ale po restartu se prostě nespustí obraz jinak zdroj normálně běží.

Kabeláž mám všechnu určitě správně,ale po restartu se prostě nespustí obraz jinak zdroj normálně běží.

- Z toho vypovida jen to, ze se sepnul : [PS_ON# a COM], ale nic o funkcnosti ostatnich komponnetu.
- Ten cerny obraz je hned po spusteni nebo az po BOOT, kdyz se spusti Windows ? Neinstalujes na to doufam Windows@10?
* Jestli az po spusteni BOOT, tak si z tebe zrejme nekdo udelal srandu a dal ti vadnou GPU@GT, ale pro jistotu zkus zapojit jiny vystup (DVI/VGA).