Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zástupce webové stránky na ploše

Ahoj,

prosím o radu. Před několika lety jsem si vytvořil na ploše počítače odkaz na webovou stránku, která se sice otevírala v Chromu, ale jako aplikace, nikoliv jako záložka v prohlížeči. Nyní si potřebuji takto uložit jinou stránku, ale přes Vytvořit zástupce... v Chrome, se mi na plochu uloží klasický odkaz, který se po otevření zobrazí standardně jako záložka v prohlížeči. Už nevím, jak jsem ukládal tenkrát ten odkaz, ale předpokládám, že také přes Vytvořit zástupce....

Děkuji za pomoc.

Nevím, jak to popsat, bohužel už jsem ten původní odkaz přepsal na nový, ale ten se již otevře standardně v prohlížeči.
Jednalo se okno, kde nebyla horní část, tj. záložka, v adresním řádku byla adresa, ale nebylo možné i přepsat, nebyla ani vidět lišta záložek.

ok, som tu,... jedná sa o rozšírené -> ďalšie nástroje -> vytvoriť odkaz [HZllNyl.png]

teraz som odkaz vytvoriť neskúšal a zdá sa mi že to pozmenili, pred tým tam bola zaškrtávacia kolónka "otvárať stránku v samostatnom okne", pomenovanie blbé, ono to vytvorilo na plohe .lnk súbor ktorý otvorením, ale stránka sa otvárala v nie plnohodnotnom chrome browsery ale iba v jej nejakej časti skoro podobne jak na Anroide je WebView.

Jo pozerám, google to odstránil z chromu. lnk súbor otvorí už celý chrome.

E: tak predsa to ide:

[zHCvZtS.png]

avšak je nutné vytvoriť shortcut stejným spôsobom jak je popísané hore, pak prejsť na chrome://apps , kliknúť pravým na vytvorený lnk a nastaviť otvárať ako okno.

[IvzbqBc.png], troška ma akurát sere, že momentálne neni možné pri vytváraní lnk rovno nastaviť ciele, vtedy bola ponuka: chrome, ploha, taskbar, štart a tieto 4 položsky sa zaškrtávali jak si chcel.

Co mas presne na mysli, nebo ja jsi ten odkaz mel provede ? Vis jaky mel obsah, bylo to neco jako :

C:\~>start iexplore www.google.com
C:\~>start chrome www.google.com

- Nebo:

"\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe" http://www.tvoje_stranka.cz
 "%programfiles%\Google\Chrome\Application\chrome.exe " http://www.tvoje_strankar /sc ONLOGO

Nebo jak vypadal ten odkaz na stranky / navigator?

TiP ~Takle staci jen vytvorit novy textovy soubor, vlozit (okopirovat) do neho :

"\Program Files\Cesta_k_pozadovanému_prohlizeci\prohlizec.exe" http://www.moje_stranka

PRIKLAD :

"\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe" http://poradna.net

• Ulozit.
• Prepsat tvouj soubor.txt na soubor.bat
# Takle kdyz na teho kliknes (z polchy) tak se ti otevre pozadovana WEB_Stranka.cz
[UKAZKA] na stahnuti https://pc.poradna.net/files/83943-poradna-bat . Takle po kiliknuti, se otevre wébovy prohlizec a zada adresu poradna.net.

Nie, národ miluje mať skript na ploche od konkurencie, zive.cz, prípadne našeho, Slovenského gúúgle.sk

ľadového macíka ľadov z brtníka aj trhne od jedu, ak uvidí konkurenčné zive.cz v dole uvedenom jednoduchom skripte (*.bat). Iba sa hrajem, o.i.

@echo off

echo stiskni 1 - zobraz zive.cz
echo stiskni 2 - zobraz google.sk

choice /C 12345 /N /M ""

if errorlevel 2 goto google
if errorlevel 1 goto zive

:zive
start www.zive.cz
goto end

:google
start www.google.sk
goto end

:end
echo done