Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Operačný softvér switchu 2960

Zdravím,
Mám problém so switchom, náhodou som vyresetoval flash-ku na ktorej bol nainštalovaný operačný systém. Switch som mal napojený na počítač, keď som ho išiel vyresetovať, čo som tam naprogramoval,dal som vymazať iba nvram a po spustení sa mi vymazal aj flash disk s operačným systémom. Potrebujem poradiť, akým spôsobom by sa dal ten operačný systém vrátiť naspäť krok za krokom?
Ďakujem za radu.

Řešení:

Dnes som to náhodou vymazal, profesor mi len povedal, že som vymazal operačný systém na flash-ke.
Jednoducho to musím odčiniť, a preto potrebujem pomoc od vás, pomôžte mi to nejako opraviť.
Stačí keď mi poviete iba nejaké funkčné programy a ja už to skúsim ďalej aj sám.