Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ktery notebook je lepsi?

Ahoj, vybrala jsem si tyhle notebooky a prosim nekoho, kdo se v tom trosku vyzna, aby mi to zkritizoval.Hlavne me zajima, jestli cena odpovida tomu, co ten notebook nabizi!
http://asus.mironet.cz/asus-f3lap040p-t2390--2gb--1 60gb--dvdrw--154quot--xpp+dp84834/
U toho mam jako student slevu 200kc ,ten bych brala
Jinak :
http://asus.mironet.cz/asus-f5vlap031c-t2330--2gb-- 160gb--dvdrw--154quot--bt--vip+dp84751/

http://asus.mironet.cz/asus-x51lap005c-t2370--2gb-- 160gb--dvdrw--154quot--bt--vip+dp82175/

Taky by me zajimalo,jake mate zkusenosti s mironet.cz?Je levny a spolehlivy?Je zdarma doprava?A jake mate zkusenosti s reklamaci?A nebo je lepsi czc.cz a nebo Alza.cz?

Znacka Asus? To snad zartujes!
Zlava 200,-Kc? To snad zartujes!

Pohladaj si nazory na Asus tu na poradni a inde a uvidis. Vyhybat sa velkym oblukom. Skusit daco lepsie, nehnat sa az tak za parametrami, ale za kvalitou. Ako studentka ocenis, ze ho nemas kazdy druhy mesiac v servise. A to si pis, ze ked pride na pisanie seminarky, ten smejd to vyciti a pokazi sa. :x:

Což o to... ceny u těch Asusů nejsou nějak vysoké - dají se. Ovšem jsou to základy pro nenáročné - zpracováním, chlazením, klávesnicí.

Mironet jistě není špatný e-shop/firma. Levný jak v čem. Pokud se pídíte za aktuální nízkou cenou, je dobré, projít u konkrétního zboží více e-shopů.

O možnosti dopravy zdarma pročíst jejich stránky nebo poslat info na mail (sám netuším).

Můžu dát tip na nedrahý notebook s dobrou klávesnicí, zpracováním a nevelkou (!) cenou viz:

Lenovo ThinkPad R61i 15,4"T2390,2GB,160GB,DVD±RW, WL,BT,VHP (14 277.62 Kč - cena vč. DPH, RP, AP).

Např. v TS Bohemia mívali dopravu nad 10 000 Kč zdarma. Jak mají teď - netuším.

http://www.barbone.cz/?stiid=71890&strsort=9DI&str= 0&tit=Lenovo%20ThinkPad%20R61i%20154%27%27T23902GB1 60GBDVD%B1RW%20WLBTVHP

Nenapisala si na co to chces. To je ako pytat sa ci je lepsia tatrovka alebo skoda oktavia a nenapisat ci chces preniest 3ludi alebo 5ton piesku.
Skus sa poobzerat po lenovo alebo dell, prip. ak chces nieco nenarocne a malicke na pisnaie, tak prichadzaju do uvahy aj taketo veci http://www.zive.cz/Clanky/Gigabyte-M912-uz-i-tablet -PC-maji-sve-Eee/sc-3-a-142595/default.aspx je to malicke asi o polovicu mensie ako normalny notebook.
Zavisi co od toho NB ocakavas, ci chces vykonnejsiu grafiku, alebo vydrz, alebo co. XP alebo Vista.

Ceny odpovidaji.

Musis napsat na co to chces.

Ty tri obchody jsou zhruba na stejno, ale CZC myva rychlejsi reklamace.

----

Asus neni moc vhodny na caste prenaseni, sasi neni tak kvalitne vyrobeno, takze moc nevydrzi.

Ale je otazka jak moc je to lepsi u zminovaneho Lenova.

Co jsem v posledni dobe slysel, tak s sasi sel hodne nahoru HP i u tech levnych typu.

na psani do skoly/Ale budu dojizdet

Takže něco s dobrou klávesnicí a konstrukcí je nasnadě - tady povětšinou úspěšně splní i v základu výrobci jako Dell, HP, Sony, Lenovo. V nižší cenové kategorii se spíše podívejte na HP - řada 500 již delší dobu překvapuje slušnou kvalitou v ceně do 15 000 Kč (klávesnice/konstrukce i display) [pokud si vzpomínám, svého času v době uvedení, byl velmi populární levný model 510 s Pentium M].

Někdy je lepší si připlatit nějakou tu stovku navíc. Získáte tak třeba kvalitnější kousek s větší užitnou hodnotou, která se hlavně díky častému přenášení jistě časem projeví. Kvalitní klávesnice (i tichá) zase potěší ve škole při častějším psaní. Hlučné chlazení (permanentně spuštěný větráček) může leckoho - např. souseda i rušit.

Zvažte max. cenu jakou jste ochotna investovat.

Správně jste odhadla základní parametry pro nový i levný/schopný notebook. Pokud s Vistou, a těch je dnes většina, volte lépe dvoujádro/2 GB RAM/grafika X3100 pro Vaše potřeby stačí. Další parametry jako výdrž na baterie, velikost displaye, hmotnost, konstrukce atd. hraji svoji roli také. Např. moje kolegyně na přednáškách seděla u zdi a měla notebook celou dobu v síti - výdrž přístroje nemusela vůbec řešit - měla hlavně "hezký" :-).

jo a jeste u toho notebooku je napsane, ze :"jedná se o novinku, která je zatím špatně k sehnání. Statistiky prodejnosti nejsou tedy nijak vysoké"
Co si o tom mam myslet?
A je u internetovych obchodu normalni, ze rozvazeni (pr. pri nakupu vyssi nez 7 000kc) zadarmo?A jak jsem slysela, tak reklamace u notebooku je docela casta a bezna...