Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC do 10k

Zdravím,
zavítal jsem k vám s prosbou o radu se skládáním sestavy.
jde jen o bednu bez os, ten už mám.
Do 10k, na kancelářské práce (excel, world) přápadně cs:go (ps dá se na sestavě za takové prachy vubec hrát)?

Díky za případné rady, vyšší částku si dovolit nemohu.

Zatím tu nepadlo nic konkrétního,co vše by to mělo zvládnout. Na kancelář těch 12k stačí,no na hry to musíš vyspecifikovat jaké hry a s jakými detaily a vším,co hráči preferují. 15 nebo 12 je asi jedno. Je tu mnoho sestav od M-POLa,pohledej tam,jsou to sestavy funkční,ne žádné pokusné návrhy.

Tak si k tomu přihoď ještě https://www.alza.cz/silentiumpc-brutus-m10-levne-d4684335.htm a https://www.alza.cz/fortron-sp500-a-d4630600.htm, což je asi absolutní minimum, co bych si troufnul poskládat (a moc se za to nestyděl), a jsi na 10 499,- Kč. Pod tohle už nepůjdu, i když ořezat by to ještě šlo, ale to by se mi moc eklovalo (už takhle to bude funkční, ale žádnej řev - jen je to rozšiřitelné do budoucna GK/CPU/SSD).

Na tejto zostave si vpohodičke zahráš aj to cs:go.. Prípadne sa bude dať časom aj upgrade ram, procesoru, grafiky.
Ja sám používam skladaný počítač do cca 350euro ale intel šiel som do intelu, a hrávam iba hry, samozrejme na rozumnom nastavení (60+fps).
Tú grafiku som osobne skúšal a s cs:go nemala žiadny problém, prípadne nejakú zohnať cez bazoš, ale tá ti bude stačiť..

Navic Ryzen@3 2200G je i celkove vykonejsi jak na jednotlivé jadra UCP, tak v Muli_Thread aplikacich, ma 2x vice vlaken. Neni ani jeden rozumny duvod zvolit Athlon. Samotna Vega 11 podporuje vice technologii jako DX@12_1, je vykonejsi (1,760 vs 765 gflops ) jak uz postarsi GT z roku 2014 .