Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC do 10k

Zdravím,
zavítal jsem k vám s prosbou o radu se skládáním sestavy.
jde jen o bednu bez os, ten už mám.
Do 10k, na kancelářské práce (excel, world) přápadně cs:go (ps dá se na sestavě za takové prachy vubec hrát)?

Díky za případné rady, vyšší částku si dovolit nemohu.

Na tejto zostave si vpohodičke zahráš aj to cs:go.. Prípadne sa bude dať časom aj upgrade ram, procesoru, grafiky.
Ja sám používam skladaný počítač do cca 350euro ale intel šiel som do intelu, a hrávam iba hry, samozrejme na rozumnom nastavení (60+fps).
Tú grafiku som osobne skúšal a s cs:go nemala žiadny problém, prípadne nejakú zohnať cez bazoš, ale tá ti bude stačiť..